Близнюки стануть жертвою обману, а Овен розпочне бізнес: Гороскоп на 22 квітня

Дізнайтеся, що на вас чекає в цей день

ФОТО: ілюстративне

Овен

Не витрачайте час дарма - розпочинайте ділові з'язки. З новими партнерами ви можете розпочати бізнес, який незабаром принесе вам хороший прибуток.

Телець

Цей день може здатися одним із тих днів, коли всі, крім вас, мають ідеальне життя. Зрозумійте, що ніхто не має ідеального життя. Всіх переслідують якісь демони. Та й порівнювати себе з іншими нерозумно. Чим більше ви робите, тим більше ви просто налаштовуєте себе на невдачу. Знайдіть у собі це почуття любові та задоволення.

Близнюки

Ви можете стати жертвою обману, зради та лицемірства. Весь день ви будете відчувати напругу і внутрішній дискомфорт. У результаті ключову роль зіграє ваша впевненість у собі. 

Рак

Сьогодні у вас буде дуже активний та позитивний день.  Ви можете зробити божевільний вчинок зі своєю другою половинкою, який ще більше вас зблизить.

Лев

З'явиться шанс виправити своє фінансове становище на краще. Не прогавте шанс. Коли зрозумієте, що це воно - ловіть ту можливість!

Діва

У вас сьогодні день романтики. Здивуйте когось трояндами та вечерею при свічках. Подбайте про такі зручності, як музика та вино. Це також чудовий час, щоб відправитися за покупками для себе чи інших.

Терези

На вас чекає непростий день. У суботу вам потрібно зайнятися терміновими справами, щоб не накопичувати їх. В іншому випадку ви ще довго не розгрібетеся з ними.

Скорпіон

Додайте у життя яскравих фарб. У цей день ви можете братися навіть за найважливіші і сміливі справи, бо зірки обіцяють вам неймовірний успіх на будь-якому терені. Беріть все в свої руки.

Стрілець

Не слухайте чуток. Вірте тільки своїм очам. Ви можете відчути, що ваші стосунки перебувають у складній ситуації. Не турбуйтеся, тому що після сьогоднішнього дня хмари значно посвітлішають.

Козеріг

Ви можете покластися на долю. Вона все вирішить за вас. Самостійно не ухвалюйте ніяких рішень, щоб не помилитися і не пошкодувати потім про скоєне.

Водолій

Останнім часом у вас було багато проблем, турбот і розчарувань. Ослабте пильність, Водолій. Не думайте, що вам потрібно виступати перед кимось. Прийміть думку, що ви досконалі такими, якими ви є. Вам не потрібно нікому доводити свою самооцінку. Нехай ваше серце розширюється, а розум відпочиває. Переконайтеся, що чисте сяйво всередині вас освітлює шлях. Не дозволяйте штучній масці приховувати реальність вашої справжньої особистості.

Риби

Сьогодні варто жорстко стояти на своєму. Ви вмієте відкривати своє серце іншим і допомагати їм у вирішенні їхніх проблем. Тепер візьміть трохи цієї любові та турботи і зосередьте їх на собі. Питання, пов'язані з любов'ю і романтикою, мають першорядне значення. Вам слід приділити час, щоб оцінити, де ви знаходитесь на цьому етапі, і підживити цю частину свого буття.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк