Блогерка заявила, що треба забрати з Києва «грьобаний» Patriot, щоб ракети летіли на захід України (ВІДЕО)
Блогерка звинуватила у війні США, а «Україна вдає з себе пухнасту»
Блогерка з Києва Катерина Т. оскандалилась заявою про Patriot. Вона заявила, що систему ППО потрібно «відправити на захід України, бо вона хоче виспатись». І це при тому, що саме Patriot може збивати балістичні ракети «Іскандер», які російські окупанти запускають по столиці.
Про це пише телеграм-канал «Київ оперативний», опублікувавши відео з Instagram скандальної блогерки.
Блогерка Катерина Т., яка підписана в Instagram під ніком «moon_girl888», записала відео, яке обурило українців. Вона вигадала те, що якщо з Києва забрати систему ППО, яка щоночі рятує людські життя, то «вона нарешті виспиться».
«Сьогодні мучить одне запитання, а чи можна цей грьобаний Patriot кудись забрати, наприклад на захід України. Щоб просто виспатись, хай трохи вони не посплять. Бо щось дуже розслабились навіть під час комендантської години. А ми поспимо. Сподіваюсь за таке бажання наша країна в СБУ не викликає, бо маразму і так вистачає», - цинічно заявила Катерина Т.
Після скандалу 33-річна жінка закрила доступ до своїх сторінок в соціальних мережах. Проте користувачі опублікували скандальні скриншоти, в яких жінка у тому, що росіяни масово вбивають українців звинуватила США. Вона також заявила, що «Україна вдає з себе пухнасту».
«Сподіваюсь »пухнастики« подавляться кров'ю своїх дітей. А люди відкриють очі та зрозуміють, що нас тут усіх вб'ють. А хто не загине від ракет - помре від голоду», - повторила киянка наративи російської пропаганди.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі