У Львові блискавка влучила в дерево біля цвинтаря
Пожежу вдалося ліквідувати у найкоротші терміни завдяки комунальній техніці, яка в цей момент працювала неподалік і розрівнювала поле для нових поховань на цвинтарі
Під час негоди у Львові розряд блискавки влучив у сухе дерево, розташоване на території поруч із Голосківським кладовищем. Внаслідок удару стихії миттєво спалахнула суха трава навколо дерева. Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.
Пожежу вдалося ліквідувати у найкоротші терміни завдяки комунальній техніці, яка в цей момент працювала неподалік і розрівнювала поле для нових поховань на цвинтарі. Комунальники оперативно зреагували на надзвичайну ситуацію, локалізували загоряння та повністю засипали вогонь ґрунтом.
Внаслідок інциденту ніхто з людей не постраждав. Водночас у міськраді спростували чутки, які почали поширюватися у соцмережах під час негоди, і наголосили, що інформація про влучання блискавки в житловий будинок не відповідає дійсності.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Львові медики врятували від глухоти 10-річного хлопчика після менінгіту
За словами керівника Клініки дитячої оториноларингології Центру дитячої медицини Федора Юрочка, близько 10% дітей після менінгіту втрачають слух
У Львові затримали продавця зброї, який намагався збути автомат Калашникова
За незаконне поводження зі зброєю мешканцю Львівщини загрожує до семи років тюрми.
У Львові продавця магазину судили за самовільне заниження цін на сигарети
Свої дії вона пояснила тим, що її дитина сильно хворіла і їй терміново потрібні були гроші на лікування
Коментарі