"Boeing 767" доправив до Львова українських миротворців (фото, відео)
Сьогодні, 17 вересня, до Львова повернулися українські миротворці. Про це повідомляє Варта1.
Літак «Boeing 767-300», який вилетів зі столиці Ефіопії Аддіс-Абеба приземлився близько 1:00 год у міжнародному аеропорті Львова. Літак належить перевізнику «Ethiopian Airlines».
«Боїнг 767» — широкофюзеляжний пасажирський літак з двома двигунами, виробництва Boeing Commercial Airplanes, призначений для виконання польотів великої дальності. Це перший широкофюзеляжний пасажирський літак від «Boeing» з двома двигунами, та перший їхній авіалайнер з «скляним кокпітом», що розрахований на керування екіпажем з двох пілотів. Літак оснащений двома турбовентиляторними двигунами та має крило надкритичного профілю, для зменшення аеродинамічного опору. Розроблений, як широкофюзеляжний авіалайнер, меншого розміру, ніж попередні літаки, такі як «Boeing 747», 767 має місткість від 181 до 375 пасажирів і дальність польоту від 7130 до 11825 км залежно від варіанту.
Миротворці 12 ротації 18 окремого вертолітного загону завершили виконання завдань Місії ООН в Демократичній Республіці Конго.
Вони повернулись в Україну після 11 з половиною місяців миротворчої місії.
Фото та відео: Юрій Танчин, Василь Садовий
[arve url=«https://youtu.be/jgkgTJ1_yI8» loop=«no» muted=«no» /]
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі