Боєць “Азову” відповів, коли закінчиться війна в Україні
Що потрібно робити українцям

Війна закінчиться ще не скоро. І ми будемо ще дуже довго воювати тому що епоха війн вже почалася. І вона почалася давно. Наша країна воює століттями за свою незалежність, за свою свободу, за свою національність. Таку думку висловив боєць 12-ї бригади НГУ “Азов” на позивний “Ніко” розповів в ексклюзивному інтерв’ю для TSN.UA.
“Ми і будемо продовжувати боротися. Якщо цей конфлікт трошки заморозять, це все ненадовго. Вони знову ж таки наберуться сил, озброєння і буде знову вторгнення. Ми всі чуємо, які в них там плани: Польща, Німеччина, Франція. Вони через нас пройти не можуть. І то ми дивом тримаємося, бо більшість мотивована в цьому і в більшості ще є сили. Я думаю, що це все ще надовго затягнеться, ця війна”, — каже військовий.
За словами військового, українцям треба розуміти, що наступному поколінню теж доведеться воювати.
“І треба готуватися, як тільки є час, треба готуватися до цього всього. Треба підвищити рівень тактичної медицини, тактики вогневої підготовки”, — каже “Ніко”.
Що відомо про «Ніко»

Для довідки: Повномасштабне вторгнення застало “Ніко” у Харківській області, неподалік від Чугуєва. Його село було крайнім, перед яким зупинилася російська армія. Опинившись фактично, на лінії розмежування, він одразу намагався вступити до лав територіальної оборони. Разом із другом йому довелося заходити двічі на тимчасово окуповані території, щоб придбати їжу для своїх родин та мешканців села.
Після загострення ситуації, він змушений був разом із сім’єю покинути рідну домівку. Після цього приєднався до ще тоді 92-ї окремої штурмової бригади в окремий мотопіхотний батальйон.
Брав участь у звільненні Харківської області, а згодом - у боях у Луганській області.
Читайте також: воїн “Азову” розповів про критичні проблеми українського війська
Під час одного із завдань отримав важке поранення, а в подальшому - ампутацію ноги. Попри це, продовжив службу вже у легендарній 12-ій бригаді НГУ “Азов”
varta1.com.ua: Новини

До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- Львівські пенсіонери та люди з інвалідністю 3-ї групи отримали право на 60 безкоштовних поїздок на місяць
- На Левандівці затримали серійного грабіжника (ФОТО)
- У Криму росіяни затримали сім’ю зі Львова: причина
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже рік вважався безвісти зниклим
- У боротьбі за волю та незалежність України загинув Герой з Львівщини Володимир Скоблій
- У Криму росіяни затримали сім’ю зі Львова: причина
- У Львові судитимуть організовану групу, яка хотіла збути понад 100 тисяч підроблених доларів (ФОТО)
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Микола Костишин
Коментарі