Болюча втрата на Львівщині: на війні загинув відважний Герой (ФОТО)

Вічна пам'ять! Пам'ятаємо кожного...

Фото ілюстративне

У боротьбі за Україну з російськими загарбниками загинув захисник із Яворівщини Василь Гукало із позивним «Лисий».

Про це повідомляє Яворівська міська рада.

«Висловлюємо щире співчуття родині, друзям, побратимам! Молимося за упокій душі нашого Героя і дякуємо за його службу!

Інформацію про зустріч Героя та чин похорону буде повідомлено пізніше», - йдеться у повідомленні.

Довідка про Героя: Гукало Василь за позивним «Лисий» - людина з великої літери, відважний воин 63 бригади та захисник України. Ще на початку війни у ​​2014 році відзначився активною громадянською позицією та патріотизмом, а згодом приєднався до АТО.

Народився і виріс Василь у селі Залужжя, а освіту отримував у Івано-Франкові. Після училища одразу пішов служити Батьківщині – таким був зов серця. Після 2017 року повернувся до мирної життя: створивши сім'ю, збудував будинок, багато працював аби забезпечити гарне майбутнє своїм двом діткам.

Але на початку 2022 року не міг сидіти, коли російська армія розпочала повномасштабний наступ. Добровільно знову одягнувши військовий піксель.

Побратими згадують героїчний поступок тодішнього позаштатного командира Василя Гукала, який допоміг евакуювати багатьох поранених військових під Бахмутом. За свої чисельні подвиги був нагороджений відзнакою від командування.

Читайте також: Львівщина зустріне загиблого на війні Героя (ФОТО)

Надійний, сміливий, відданий, люблячий чоловік та батько. Приклад для наслідування. Таким ми назавжди друзі і близькі  пам'ятатимуть Василя.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена