Болюча втрата: на війні з окупантами загинув відомий український альпініст зі Львівщини (ФОТО)

Вічна пам'ять! Слава Герою!

Фото ілюстративне

На війні з російськими загарбниками 30 березня загинув уродженець Львівщини, з Дрогобича, відомий український альпініст Орест Кінаш. Про це повідомляє Captain Dzembronia

«На війні з російськими окупантами загинув відомий український альпініст Орест Кінаш. Орест завжди ставився з повагою до справи - до гір, до культури, до людей. Коли постала потреба - взяв зброю в руки і пішов захищати нашу країну.

На жаль сьогодні Ореста не стало. І це велика втрата для всієї української мандрівницької спільноти.

Орест був гідною людиною. Він гідний того, щоб колись, на території звільненого від росіян Кавказу один з цих піків, названих на честь тиранів перейменувати на Пік Кінаша.

І тоді, піднявшись на гору, розгорнувши синьо-жовтий стяг, українські альпіністи скажуть: «Все нормально, Оресте. Все нормально»», - йдеться у дописі.

Орест Кінаш, фото Facebook

Як згадують Ореста, був завжди усміхнений, завжди на позитиві. Постійно питався «Все нормально?» До Ореста завжди можна було звернутися за порадою.

Він почав свій проєкт, знайомив людей з горами світу, але й не забував про наші Карпати. Багато хто з комерців намагається максимально спопсити тури, зробити їх для того, щоб просто відмітитися. Підхід Ореста був зовсім іншим.

Орест хотів зробити максимально автентичний тур в гуцульське Різдво.

Відомо, що Орест Кінаш був офіцером 53-окремої механізованої бригади.

Читайте також: сумна звістка сколихнула Львівщину: захищаючи Україну загинув Герой

Загинув у бою з окупантами під Бахмутом.

 

 

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена