Болюча втрата: завтра Львів попрощається з Героєм Павлом Стаховським

Вічна пам'ять Герою!

Фото: ілюстративне

У понеділок, 29 травня, Львів попрощається з Героєм Павлом Стаховським, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.

Про це інформує Львівська міська рада.

Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Біографічна довідка Героя

Павло Стаховський (17.09.1985-24.05.2023). Львівʼянин. 

Навчався у Ліцеї «Сихівський» Львівської міської ради.

Після завершення навчання в школі переїхав до Грецької Республіки, де прожив близько 10-ти років.

Повернувшись на Батьківщину, відкрив власну справу, займався ремонтом техніки. У вільний час захоплювався грою на гітарі.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації прийняв рішення вступити до лав територіальної оборони. Виконував бойові завдання із захисту держави у складі 125-ї бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

У Павла Стаховського залишилися мама, дружина, двоє дітей, пасинок, сестри, дядько та тесть із тещею.

 
 
 

varta1.com.ua: Новини

Анастасія Сенів