Борис Джонсон припускає, що росія може бомбардувати Україну до кінця 2023 року
Глава уряду Великої Британії сказав, що це є "реалістична ймовірність"
Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон сказав, що російсько-українська війна затягнеться. Глава британського уряду припускає, що Росія може бомбардувати українські міста до кінця 2023 року, повідомляє «24 Канал».
Борис Джонсон відповів на запитання журналістів про те, що розвідка країн Заходу допускає, що Росія бомбардуватиме українські міста до кінця 2023 року.
Глава уряду Великої Британії сказав, що це є «реалістична ймовірність». Джонсон зазначив, що Путін допустив катастрофічну помилку, через що в російського диктатора складна політична позиція.
Водночас, за словами британського прем’єра, Росія має велику армію.
«Насправді єдиний варіант, який він (Путін — ред.) зараз має, — це продовжувати використовувати свій огидний, жорстокий підхід, керований артилерією, намагаючись розгромити українців», — заявив Джонсон.
Попри це, Джонсон переконаний, що Росія не зможе підкорити дух українців.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі