Ботанічний сад ЛНУ вперше за три роки відкриють для відвідувачів
Буде досупним до середини жовтня
Ботанічний сад ЛНУ імені Івана Франка вперше за три роки відкриють для відвідування. Через карантин та повномасштабне вторгнення територія ботанічного саду була закрита для відвідувачів три роки. Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці закладу.
Зокрема, Ботанічний сад вже від завтра, 14 травня, і до середини жовтня буде доступним для відвідування. Відвідати його можна буде щовівторка, щосереди, щочетверга та щонеділі з 10:00 до 18:00.
Придбати квиток можна на вході на територію ботанічного саду готівкою або карткою. Вхід на територію комплексу коштує 80 грн, відвідати ботсад та оранжерею можна за 120 грн. Пільгові квитки для учнів і студентів коштують 50 грн і 90 грн відповідно. Безкоштовно відвідати ботсад можуть діти шкільного віку, діти-сироти, строковики, учасники бойових дій, люди з інвалідність І та ІІ групи.
Читайте також: яким буде останній день тижня у Львові та області, 14 травня.
Замовити екскурсію можна за попереднім записом за номером телефону: (097) 112 81 71. Екскурсія, крім вартості вхідного квитка, коштує 600 грн. Фото- та відеозйомка на території комплексу коштує 1300 грн/год.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- росія не має доброї волі, її треба примушувати, - Зеленський
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Сирський обмежив термін перебування військовослужбовців на «нулі»
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
Найчитаніше
- На війні загинув Герой зі Львівщини Назар Стадник
- Увага! У Рівненській області розшукують озброєного чоловіка
- На Закарпатті горить відомий курорт
- У Києві аферист ошукав народну артистку України на понад шість мільйонів гривень
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
Коментарі