Бойовий медик оголосив голодування через погані умови в психіатричній лікарні Одеси
За словами бійця, на харчування в цьому закладі скаржаться всі
Бойовий медик 35-ї бригади морської піхоти Петро Конопля, який наразі проходить лікування в одеській психіатричній лікарні №2, заявив, що там нелюдські умови і оголосив голодування. Про це Петро Конопля сказав під час запису відео, яке опублікував у себе на сторінці у Facebook.
Військовий обурився якістю харчування і станом палат, описавши ситуацію як «критичну».
«Благаю, допоможіть. Подивіться відео до кінця. Треба мати неймовірний талант, щоб із нормальних продуктів приготувати таку гидоту, якою нас тут годують, а тут лікуються військові. І збалансоване харчування — це частина лікування. Це не лікування, а катування за нашого добровільного мовчання», — каже військовий.
За словами бійця, на харчування в цьому закладі скаржаться всі: лікарі, військові, цивільні пацієнти, але вдіяти нічого не можуть.
Військовий розповів, що їжу в лікарні готують з дешевих продуктів. Страви постійно переварені. Він зазначив, що записав відео для того, щоб вплинути на ситуацію, адже в цій лікарні перебувають бійці, яким потрібне збалансоване харчування.
«У нас немає овочів, фруктів. Нас годують просто гидотою перевареною — з самих дешевих продуктів. Ми перебуваємо в дуже х**ових умовах», — сказав бойовий медик.
Окрім меню, Петро Конопля також показав свою лікарняну палату.
«У нас тут грибок на стінах... І мені це не подобається, і я не збираюся цього терпіти. Тож я об'являю голодовку, доки це не покращиться, доки нам не покращать умови. Я не вважаю, що воїни, які захищають зараз країну, мають терпіти таке ставлення до себе», — наголосив бойовий медик.
Він закликав поширити відео і разом вплинути на ситуацію.
«В столову ходять одиниці, часто це літні люди, які тут давно і у них немає можливості харчуватися інакше. Рятуйте!» — закликав Петро Конопля.
Медик, який був поранений чотири рази, також зазначив, що в жодному іншому закладі, де він перебував на лікуванні, таких жахливих умов не спостерігав.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У The Guardian назвали найреалістичніший сценарій для України у 2026 році
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі