Брат водія скандального одеського військкома виїхав до Іспанії як особа з інвалідністю: розслідування
Нові подробиці
Скандальний одеський військком Євген Борисов, на матір якого записаний розкішний маєток в Іспанії на 3 млн євро, вивіз за кордон в рідного брата свого водія. Про це йдеться у розслідуванні журналіста Михайла Ткача «Батальйон Іспанія» для «УП».
Журналіст помітив біля розкішного маєтку водія, який згодом сам вирішив переслідувати знімальну групу.
Представники преси з'ясували, що цим хлопцем є Ніколаєв Ігор Михайлович, 2003 року народження. Це рідний брат водія одеського військового комісара Борисова – Ніколаєва Михайла.
«Брат цього хлопця не просто водій, а співробітник Одеського обласного ТЦК та СП. Тобто старший брат працює водієм одеського військкома, а молодшого брата зафіксували в Іспанії за кермом автівки матері військкома Борисова. Так у нас народилася версія, що молодший брат – це іспанський водій одеського військового комісара Борисова», – додав автор розслідування.
Джерела ЗМІ у Держприкордонслужбі повідомили, що Ігор Ніколаєв отримав закордонний паспорт лише 2022 року, вже під час повномасштабного вторгнення. Зараз він вже двічі залишав країну - на 4 місяці і на 5. Саме під час другого виїзду журналісти і «спіймали» Ігоря Ніколаєва в Іспанії.
«Хлопець виїхав з України до Іспанії як інвалід ІІІ групи. Для того, щоб їздити на автомобілі матері військового комісара», – говорить Михайло Ткач.
Сам Ніколаєв запевняв журналістів, що не знає про те, що його брат робить в Іспанії, але сказав, що він може залишити територію країни, бо є особою з інвалідністю.
Читайте також: спецслужби взялися за військового комісара Одещини, який давав вказівки підлеглим не призивати військовозобов’язаних (ФОТО, ВІДЕО)
Сам Євген Борисов визнав, що старший Ніколаєв був його водієм, але два роки тому. А молодшого, Ігоря, який їздить машиною, зареєстрованою на матір військкома, Борисов нібито не знає.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- У Держприкордонслужбі попередили про ймовірний наступ росіян
- Загинув відомий український пошуковець, керівник пошукової групи «Плацдарм» Олексій Юков
- РФ готується до мобілізації, - Служба зовнішньої розвідки України
- На Львівщині викрили схему ухилення від мобілізації через фіктивний вступ до коледжу
Найчитаніше
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- На Одещині мама насмерть збила 1-річного сина
- На Львівщині біля лісу виявили жінку без свідомості, яка три дні вважалася зниклою
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2023 року вважався безвісти зниклим
- Колишні ув’язнені тепер будуть служити у ТЦК, - закон
Коментарі