Британська армія повернулася до вивчення тактик окопної війни на тлі важких боїв в Україні

Британія та країни-партнери, які допомагають у навчанні ЗСУ, зрозуміли, мають застарілу доктрину щодо окопної війни

Ілюстрація / джерело фото: Радіо Свобода

Британська армія повернулася до вивчення тактик окопної війни на тлі важких боїв в Україні. У Британії зазначають, що окопна війна еволюціонувала, повідомляє РБК-Україна.

Видання поспілкувалося з військовими, які навчають українських захисників.

«Сполучене Королівство зараз інвестує у свій підхід до вивчення окопної війни. Елементи окопування завжди були частиною навчання, але тепер ми знову зосереджуємося на тому, як еволюціонувала окопна війна», - сказав командир навчання та доставки на місці підполковник Вілсон.

Він додав, що окопна війна існує століттями, але з певної точки зору вона пішла в історію, хоча тепер знову «у центрі уваги, особливо якщо додати до цього загрозу безпілотників».

Вілсон сказав, що Британія не зосереджувалася на траншейній техніці в останнє десятиліття, а в Іраку та Афганістані її армії зіштовхувалася з іншим ворогом.

Інший британський офіцер Девідсон розповів, що Британія та країни-партнери, які допомагають у навчанні ЗСУ, зрозуміли, мають застарілу доктрину щодо окопної війни. У зв'язку з цим навчання українців змінюється «майже в реальному часі».

Читайте також: до України їде спеціальний представник Китаю, щоб говорити про «відновлення миру».

Девідсон сказав, що Великобританія та її союзники «вчаться від українців стільки ж, скільки вони від нас».

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий