Британська розвідка зробила тривожний прогноз стосовно ударів рф по енергосистемі України взимку
росія знову може зосередити накопичену зброю проти об’єктів української інфраструктури
Росія може знову зосередитися на атаках по об’єктах української енергетичної інфраструктури взимку. Розвідка Великобританії вважає, що така загроза реально існує.
Там зазначають, що у період з жовтня 2022 року по березень 2023 року росія завдавала ударів по енергетичній інфраструктурі, передусім крилатими ракетами повітряного запуску (КРПЗ).
«Сучасні AS-23a KODIAK (Х-101 за класифікацією НАТО ), були основою більшості цих ударних місій. Росія використовує стратегічну бомбардувальну авіацію, аби скидати ці боєприпаси з глибини російської території. Повідомлення з відкритих джерел свідчать про те, що з квітня 2023 року темпи використання на КРПЗ скоротилися, тоді як російські лідери сконцентрували зусилля на збільшенні темпів виробництва крилатих ракет», – йдеться в зведенні розвідки.
В оборонному відомстві припускають, що росія, ймовірно, зможе створити значні запаси крилатих ракет повітряного запуску, і це створює серйозну небезпеку.
«Існує реальна можливість, що росія знову зосередить цю зброю проти об’єктів української інфраструктури протягом зими», – констатують у відомстві.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі