Британський уряд оголосив про нові поставки летальної зброї для України
Зброя надійде у найближчі тижні

Прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак заявив, що найближчими тижнями Україні передадуть зенітну зброю та ракети протиповітряної оборони.
Про це повідомляє пресслужба британського уряду за результатами телефонної розмови прем'єра Британії з президентом України Володимиром Зеленським.
«Інформуючи про нові поставки летальної зброї, прем’єр сказав, що найближчими тижнями надійде більше зенітної зброї та ракет протиповітряної оборони малої дальності», – йдеться у повідомленні.
Також зазначається, що Сунак та Зеленський обговорювали стан пошкодженої в ході війни української інфраструктури, а президент України подякував британському прем’єру за допомогу у відновленні енергопостачання та надання електрогенераторів.
varta1.com.ua: Новини

Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта

Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців

Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- На Великдень у Львівській області застілля завершилося бійкою та різаниною, - пабліки (ВІДЕО)
- На Дніпропетровщині чоловік у військовій формі відкрив стрілянину з автомата біля дитини (ВІДЕО)
- На Прикарпатті загинула молода пасажирка мотоцикла, яка їхала з п'яним водієм
- На Великдень на Тернопільщині знайшли новонароджену дитину на вулиці
- У ЗМІ назвали імена головних кандидатів на пост Папи Римського
Найчитаніше
- На Великдень у Львівській області застілля завершилося бійкою та різаниною, - пабліки (ВІДЕО)
- З російського полону повернулися восьмеро жителів однієї громади Львівщини
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2022 року вважався безвісти зниклим
- Зустрілися несподівано в автобусі: з російського полону повернулися рідні брати
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Іван Дорош
Коментарі