Буданов назвав цілі росії у війні на 2026 рік
Головна ціль росіян на фронті у 2026 році - повністю захопити Донбас та Запоріжжя
Рося не припиняє наступальну операцію, проте не досягає тих темпів, про які мріяли, але вони йдуть вперед. Про це заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, генерал-лейтенант Крило Буданов під час інтерв'ю Олені Ремовській.
Цілі росії чітко окреслені в їхньому військовому плануванні — намагання отримати повний контроль над Донеччиною, максимальне просування на Дніпропетровщині та продовження виконання операцій по Запоріжжю та Херсонщині.
"Вони цього ніколи й не приховували. Це основні завдання — разом зі збільшенням розмірів санітарних чи буферних зон вздовж кордону. Це основні їхні завдання. У принципі, завдання 2026 року — це Донбас і Запорізька область", — сказав Буданов.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
Найчитаніше
- На Львівщині знайшли мертвим зниклого чоловіка
- Опублікувано відео моменту смертельної ДТП у Львові
- У Львові сталася смертельна автопригода
- У Львівській області в електричці затримали військового, який планував втекти до Польщі
- Стало відомо про загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2025 року
Коментарі
Буданов рветься на вибори ой як хоче