Буданов розповів, для чого Україні потрібні німецькі ракети Taurus
Очільник ГУР наголосив, що Україна сподівається на постачання цих крилатих ракет
Очільник Головного управління розвідки Кирило Буданов сподівається, що Німеччина надасть Україні крилаті ракети Taurus, які зможуть завдавати ударів по важливим цілям противника. Про це він розповів в інтерв’ю ARD.
Буданов сподівається, що Україна може покластися на Німеччину та отримає допомогу у вигляді далекобійної зброї.
«Taurus, безумовно, полегшив би наше життя. Це чудова зброя, щоб уражати командні центри, уражати дуже важливу ціль», — наголосив Кирило Буданов.
Читайте також: Україна очікує нового наступу окупантів наприкінці весни
Він також додав, що наша країна хоче покластися на Німеччину та сподівається на її допомогу. Водночас снарядів, закуплених в рамках чеської ініціативи, на фронті ще немає. Нашій державі без тривалої підтримки буде “катастрофічно тяжко”.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
- Гендиректор Укроборонпрому Герман Сметанін йде з посади
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
- В Україні делегація Святого Престолу відвідала табір для утримання полонених військових російської армії
- Над Балтійським морем польські винищувачі перехопили російський Іл-20
Найчитаніше
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
- У лікарні померла водійка, яка у ДТП на Львівщині, зіткнулася з опорою електропередач
- Житель Львівщини вбив маму через кошенят
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
- На віні загинув підполковник зі Львівщини Юрій Цицик
Коментарі