Буданов розповів про специфіку та відмінність роботи усіх спецпідрозділів ГУР

Йдетьсчя про чотири підрозділи - «Тимура», «Шаман», «Кракен» та «Артан»

ФОТО: ілюстративне

Глава ГУР Кирило Буданов в інтерв’ю «Українській правді» повідомив деталі щодо специфіки роботи всіх спецпідрозділів розвідки та різницю між ними. Про «Тимура», «Шамана», «Кракена» та «Артан» він розповів 12 жовтня.

За його словами, спецпідрозділ «Тимура» при ГУР МО України є оперативно-бойовим підрозділом, який працює комбінованими методами.

«Там де треба – зі зброєю в руках. Та це тільки один із шляхів вирішення завдань ними. Здебільшого вони працюють “з людьми”, як організатори заходів різних», – пояснив Буданов, уточнивши, що бійці «Тимура» працюють переважно на території Криму.

Своєю чергою, «Шаман» – більш класичний підрозділ спеціального призначення, який більше пристосований до ведення штурмових дій і розвідки в ближній зоні, тобто є «своєрідним аналогом рейнджерів із США».

Як повідомлялося раніше: ГУР підтвердило, що під час висадки у Криму, у полон потрапив розвідник Олександр Лобас

«Кракен», за словами Буданова, є суто бойовим підрозділом, який «формувався спершу за регіональним принципом, а згодом значно розрісся». Наразі підрозділ виконує завдання на межі Харківської та Луганської областей. «Артан» є найновішим підрозділом, що також виконує бойові завдання, раніше він працював у Бахмуті, а зараз бере участь у штурмових діях на Південному напрямку.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також