Буданов розповів, як росіяни йшли на Київ колонами «для створення картинки»
росіяни не розуміли, що буде така війна
Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що російські окупанти наступали на Київ колонами «для створення картинки». Про це очільник ГУР розповів у інтерв'ю журналісту Дмитру Комарову.
«Чому кажуть, що росіяни тупі, що вони не розуміли, що буде така війна, не брали з собою паливозаправники, у них танки зупинялися, не було підвозу боєприпасів, харчів. Це все правда, але їм треба було створити картинку масованого наступу і безальтернативності здачі. І для створення картинки - входження цих колон», - сказав Буданов.
Росіяни не очікували, що на підступах до столиці проти них воюватимуть, як на Донбасі. Вони вірили, що зайдуть в урядовий квартал і змінять керівництво в момент, коли чинна влада, на їхню думку, мала кудись втекти, у іншому разі вони збиралися знищити українське керівництво.
Читайте також: стали відомі величезні втрати окупантів на Бахмутському напрямку.
«Відверто кажу - в мене були полонені, які брали з собою парадну форму. Коли з ними розмовляли - нащо ти взяв парадну форму? А нам казали, нас тут зустрінуть, ми пройдемо переможним маршем. Вони тоді вірили в це», - сказав очільник ГУР.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Буданов вважає, що Україна сама зруйнувала мобілізацію через програну медійну кампанію
- У Нацбанку показали річний набір монет за 2025 рік
- На Львівщині інспектори спіймали чотирьох браконьєрів
- Увага! У Львові безвісти зникла неповнолітня дівчина
- Журналісти знайшли бізнесмена Тимура Міндіча в Ізраїлі, - Українська правда
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
- На Львівщині знайшли мертвим безвісти зниклого чоловіка
- На Львівщині інспектори спіймали чотирьох браконьєрів
- У неділю Львівщина попрощається з 21-річним лейтенантом
- Буданов вважає, що Україна сама зруйнувала мобілізацію через програну медійну кампанію
Коментарі