Буданов уточнив, скільки ракет "Кєдр" має росія
Сама система називається "Кєдр". Це експериментальна система.
Станом на жовтень 2024 року Росія мала виготовити два експериментальні зразки ракети зі складу ракетного комплексу "Кєдр". Про це повідомив начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов.
"Іще раз кажу. Ракета експериментальна. Ми знаємо точно, що станом на жовтень мали зробити два дослідні зразки, може, зробили трохи більше, але повірте, це дослідний зразок, але ще не серійне виробництво, слава Богу", - заявив Буданов під час дискусії "Геноцидальні практики РФ в Україні: від Голодомору до російсько-української війни" в п'ятницю.
Він зазначив, що "Орєшнік" (так назвав ракету Путін) - назва науково-дослідної роботи, "це просто шифр".
"Сама система називається "Кєдр". Це експериментальна система. Скажімо так, це балістична ракета середньої дальності. Носій ядерної зброї. Те, що вони використовували її в безядерному варіанті - це, як то кажуть, від них попередження, про те, що вони зовсім із розуму не зійшли", - сказав Буданов.
varta1.com.ua: Новини
Україна майже вичерпала запаси ракет до систем ППО Samp-T
Україна вже кілька тижнів просить Італію і Францію надіслати щонайменше 50 ракет Aster-30
Підозрюваним у вбивстві Ганула є військовий, який перебував у СЗЧ, - Нацполіція
Під час обшуку в нього вилучили пістолет, а також гранати
Стефанішина назвала рік вступу України до ЄС
Серйозність намірів ЄС також можна оцінювати по зусиллях Угорщини з блокування їх реалізації
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі