Будка з надписом "Чай-кава-соки-води" почала падати під час руху: як через кіоск ледь не сталася масштабна ДТП
Водій, що їхав слідом за вантажівкою, на якій перевозили магазин, ледь встиг врятуватися. Аварія сталась на жвавому перехресті.
Будка з надписом «Чай-кава-соки-води», яку везла у кузові вантажівка у Миколаєві, почала завалюватися безпосередньо під час руху, йдеться у «ТСН.12:00».
Позаду, на відстані кількох метрів, рухався легковик. Водія врятувала швидка реакція: він встиг загальмувати, і ятка впала на капот машини, кермувальник не постраждав.
Як з’ясувалось, вантажівка перевозила кіоск після демонтажу. Він випав, бо не був закріплений. Через аварію рух вулицею довгий час був заблокований — доки комунальники, з допомогою тросу, не відтягнули ятку з дороги.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Житель Львівщини за кермом автомобіля спричинив ДТП з потерпілою (ФОТО)
Внаслідок ДТП 68-річна пасажирка отримала тілесні ушкодження, її госпіталізували
На Львівщині трапилася ДТП зі «швидкою»: є травмований (ФОТО)
Внаслідок ДТП водій легковика отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі