«Будуть і до Києва, і до Львова»: у Повітряних силах пояснили, чому дрони досі долітають до столиці
Київ – це величезне місто і вони шукають маршрути
Речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону розповів, що російські дрони-камікадзе будуть долітати до Києва та Львова, оскільки летять по певній траєкторії.
«Чого долітають? Та зрозуміло чого. Тому що летять уламки, це підбиті дрони десь там раніше, можливо... Якби він попав повністю в цю хату, то там би не було поверху просто, а не от вибиті шибки в квартирі і пожежа. Це десь »подранок", як я їх називаю... Вони до Львова долітають, вони до Києва долітають і будуть долітати. Київ – це величезне місто і вони шукають маршрути. Вони летять по дорогах, можуть по річці летіти. Не завжди вдається перехопити їх на підступах до столиці. Якщо навіть вдається перехопити... дрон уражений, якій летить по інерції, може летіти підстрілений, уражений кулеметною чергою... ще кілометрів п'ять”, - наголосив Юрій Ігнат.
За його словами, такі речі трапляються і від цього нікуди не дінешся.
“Якщо б'є по тому дрону «Гепард» чи зенітки попадають, чи ракета, то там шансів в нього вже немає, він розривається і падає вниз просто кусочками. А якщо його збивають на півдні вогневі групи тим, чим є, то він летить і добре, якщо бойова частина не активується, то ще більш-менш ураження мало буде. Але якщо бойова частина активується при падінні, то буде яма, вирва або от такі наслідки небажані”, - підкреслив Ігнат.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі