Бухгалтерка постачальника продуктів для Міноборони перевозила в багажнику 4,7 млн євро (ФОТО)
Походження грошей жінка пояснити не змогла

В рамках розслідування кримінального провадження щодо ухилення від сплати податків групою компаній-постачальників продуктів для Міноборони детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Київській області виявили та вилучили понад 4,7 млн євро необлікованої готівки. Про це інформує БЕБ.
Кошти перевозила бухгалтер компанії в багажнику автомобіля. Походження грошей жінка пояснити не змогла.
Спробу вивезти та приховати “чорну” касу детективи викрили під час слідчих заходів.
Протягом 2022-2023 років компанія поставила на адресу МОУ продукти на суму 14,5 млрд грн із ПДВ. При цьому її службові особи документально оформили ряд безтоварних операцій з придбання та постачання продуктів харчування з підконтрольними підприємствами, що мають ознаки фіктивності.
У такий спосіб та за рахунок підміни номенклатури й завищення вартості товарів вони безпідставно сформували витрати на податковий кредит з ПДВ. Це дало змогу ухилитись від сплати податків в особливо великих розмірах. Збитки, завдані бюджету, підтверджується відповідним висновком аналітичних матеріалів сформованих фахівцями БЕБ.
Детективи Бюро економічної безпеки провели обшуки в приміщеннях групи компаній та за місцями проживання фігурантів. Були вилучені документи та чорнова бухгалтерія.
Не зважаючи на те, що обшуки проводились з дотриманням всіх норм чинного законодавства та жодним чином не перешкоджали законній діяльності підприємства, його представники заявили про нібито тиск з боку БЕБ.
Наразі досудове розслідування за ч.3 ст. 212 та ч.2 ст 209 Кримінального кодексу України триває. Оперативний супровід здійснюють детективи стратегічного захисту економіки Територіального управління БЕБ у Київській області. Процесуальне керівництво - прокурори Київської обласної прокуратури.
varta1.com.ua: Новини

У Луцьку суд виніс вирок чоловіку, який обікрав церкву
З’ясувалося, що чоловік уже був судимий за подібні злочини

У Києві водій Mitsubishi почав стрілянину після конфлікту на дорозі
Поліція зупинила його автомобіль в Солом’янському районі столиці

На Хмельниччині фермер відмовився від повістки
Внаслідок своїх дій громадянин був засуджений до позбавлення волі
Найкоментованіше
- У Львові узаконили книжковий ринок біля пам'ятника Федоровичу, але заборонили там торгувати російською літературою
- Німеччина може депортувати частину українців додому, незважаючи на війну
- У ВРУ пропонують ставити юнаків на військовий облік із 14 років
- На Миколаївщині п'яний військовий кинув гранату на територію ТЦК: що вирішив суд
- Українець за кермом "BMW" у Польщі за рік 12 разів перевищував швидкість: порушника депортують
Найчитаніше
- Звільнений після полону воїн власноруч зняв свій портрет встановлений на центральній алеї у місті Тлумач (ФОТО)
- Німеччина може депортувати частину українців додому, незважаючи на війну
- В останній дорозі додому мужній воїн НГУ «Азов» з Львівщини Юрій Гриців
- Увага! На Львівщині сталася масштабна ДТП
- Увага! Держава пропонує грошову винагороду за знайдені трупи диких кабанів – Львівська ОДА
Коментарі