Увага! На Львівщині розшукується чоловік, якого підозрюють у підпалі будівлі (ФОТО)

На Стрийщині вогнеборці ліквідували пожежу у дерев’яній будівлі

Відділенням поліції №3 Стрийського РУП ГУ НП у Львівській області розшукується ТИХОНЕНКО Анатолій Сергійович 27.03.2001 р.н. житель с. Паляниченці, Фастівського району, Київської області, який може бути причетна до вчинення умисного підпалу, що мав місце 30.01.2025 року в селищі Славсько, Стрийського району. Про це повідомили у Славській селищній раді.

Інформацію про місце знаходження вказаної особи просимо повідомляти ініціатору розшуку за телефоном 102 або (251) 2-13-41, 2-15-40, 096-262-46-44, 0979790511.

Чергова частина за адресою: Львівська область м. Сколе вул. І.Франка 2 А, індекс 82600

Зазначається, що сьогоді вранці, 30 січня, о 05:16 надійшло повідомлення про пожежу в селищі Славське, на вул. Устияновича, Стрийського району. Пожежа спалахнула у двоповерховій дерев’яній будівлі. Про це повідомила пресслужба ДСНС у Львівській області.

"На місце події виїхали пожежно-рятувальні підрозділи Львівщини за підвищеним номером виклику. Вогонь швидко поширився дерев’яними конструкціями, і на момент прибуття рятувальників охопив більшу частину будівлі", - йдеться у повідомленні.

Складність гасіння полягала у щільній забудові, що створювало загрозу розповсюдження вогню на сусідні будинки.

Як з’ясувалося, власниця залишила приміщення ще до прибуття пожежних. Рятувальники одягли спеціальні апарати захисту органів дихання та зору й приступили до ліквідації пожежі.

Завдяки професійним та злагодженим діям вогнеборців, пожежу вдалось локалізувати о 08:26, а о 08:48 — ліквідовувати. Станом на 10:30 год. на місці ще працюють пожежні підрозділи, які проводять проливку та розбір конструкцій.

Фото: ДСНС у Львівській області

Читайте також: внаслідок пожежі у підвалі у Львові постраждав чоловік (ФОТО)

До робіт з ліквідації пожежі було залучено понад 50 рятувальників та 9 одиниць спецтехніки.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
  3. Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
  4. Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
  5. Церква, мова, віра: Зеленський повідомив, яку формулу у мирній угоді запропонувала Україна

Найчитаніше

  1. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський