«Було декілька спроб» — Зеленський про спроби Росії його усунути (ВІДЕО)

Президент України розповів, що думає з приводу планів РФ про його політичне та фізичне усунення

ФОТО: інформативне

Президент України Володимир Зеленський висловив свою думку щодо приводу планів Російської Федерації про його політичне та фізичне усунення.

Про це він заявив в інтерв’ю російським ЗМІ, відповідаючи на запитання чи є однією з основних цілей нападу на Україну «остаточне вирішення проблеми Зеленського».

«Я чув багато різних думок з приводу того, що моє усунення планується... Напевно, було кілька спроб — різними людьми...», — сказав він.

Президент України зазначив, що дуже спокійно ставиться як до спроб політичного, так і реального усунення.

«Якщо говорити про моє політичне усунення, це була група Медведчука, кума чинного російського глави. Вони знаходили політичні формати усунення», — розповів Зеленський.

Він пояснив, що на місцевих виборах було дуже багато пропаганди, адже «вони розуміли, що російська влада втрачає міцний вплив на українську політику» і тому обрали тактику перемоги в регіонах.

«Ви можете робити реформи, які просто туди не доходять. Знаєте, це такий політичний друшляк. Тобі здається, що ти зараз прийшов, у тебе купа ідей, амбіцій, величезна енергія... Але ти не можеш добігти до регіонів, тому що там все це просто заблоковано. Тому вони обрали таку тактику», — додав він.

За словами президента, ця група регіонально залишила великий вплив і в тих чи інших радах, районних або обласних, виходила з ультимативними вимогами.

«Це я з приводу політичного усунення! Десь заблокувати, десь знести представників правлячої партії... Загалом, це була їхня ідеологія, і з місцевих рад піти далі перевиборами до парламенту... Об’єднувалися навіть ліві з правими. І з усіма можливими навіть посередині об’єднувалися — щоб знести керованість процесу. Чому? Ми зараз плавно перейдемо до домислів — або до реальності — фізичного усунення», — сказав він.

Читайте також