Був добрим, привітним та хоробрим: у суботу Львів попрощається із захисником Олегом Блюсом (ФОТО)

За словами одного з побратимів, «якщо існують люди, які ніколи ні з ким не конфліктували, то це Олег Блюс»

ФОТО: "Варта-1"

У суботу, 24 лютого, Львів попрощається з військовослужбовцем Олегом Блюсом, який захищав Україну від російських окупантів. Про це повідомляє Львівська міська рада.

О 09:30 у храмі Собору святого Івана Хрестителя (вул. Зубрівська, 1) відбудеться молитва і прощання з воїном.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають захисника на Личаківському кладовищі.

Біографічна довідка:

Олег Блюс (01.03.1988-17.02.2024) Уродженець села Дроховичі Львівської області. Проживав у місті Львові. 

Навчався у Середній загальноосвітній школі №72. У 2006 році закінчив Державний навчальний заклад «Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг» (тоді – ліцей), здобув професію «офіціант, бармен, кухар».

Після завершення навчання працював спершу на Приватному підприємстві «Панонія», згодом обіймав посаду бармена 4-го розряду на Державному підприємстві «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького». Потім працював на ТДВ «Червоноградський завод металоконструкцій», а з часом – у ТзОВ «Люкс Вош». У вільний час захоплювався рибальством, у юному віці також активно займався кікбоксингом.

Із перших місяців повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання у лавах 215-го батальйону 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

За словами одного з побратимів, «якщо існують люди, які ніколи ні з ким не конфліктували, то це Олег Блюс. Які завжди готові по тривозі «висунутись» на позиції «гасити» наступ, знаючи, що навряд повернетесь, – це він. Розібратись із будь-якої складності завданням – теж до Олега. І все це в абсолютному спокої. Здається, немає жодної людини, яка б за все життя бачила його злим чи хоча б непривітним».

У Олега Блюса залишилися люблячі дружина, двоє дітей, батьки та брати.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк