Був добрим, привітним та хоробрим: у суботу Львів попрощається із захисником Олегом Блюсом (ФОТО)
За словами одного з побратимів, «якщо існують люди, які ніколи ні з ким не конфліктували, то це Олег Блюс»
![](/uploads/media/6b/e5/6be5d241dd15a94d4d92e97a0e6c8b12_w1280.jpg)
У суботу, 24 лютого, Львів попрощається з військовослужбовцем Олегом Блюсом, який захищав Україну від російських окупантів. Про це повідомляє Львівська міська рада.
О 09:30 у храмі Собору святого Івана Хрестителя (вул. Зубрівська, 1) відбудеться молитва і прощання з воїном.
Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.
Поховають захисника на Личаківському кладовищі.
Біографічна довідка:
Олег Блюс (01.03.1988-17.02.2024) Уродженець села Дроховичі Львівської області. Проживав у місті Львові.
![](/uploads/media/b8/4c/b84cbc0e9c8a982871400f47cd00861a_w640.jpg)
Навчався у Середній загальноосвітній школі №72. У 2006 році закінчив Державний навчальний заклад «Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг» (тоді – ліцей), здобув професію «офіціант, бармен, кухар».
Після завершення навчання працював спершу на Приватному підприємстві «Панонія», згодом обіймав посаду бармена 4-го розряду на Державному підприємстві «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького». Потім працював на ТДВ «Червоноградський завод металоконструкцій», а з часом – у ТзОВ «Люкс Вош». У вільний час захоплювався рибальством, у юному віці також активно займався кікбоксингом.
Із перших місяців повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання у лавах 215-го батальйону 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України.
За словами одного з побратимів, «якщо існують люди, які ніколи ні з ким не конфліктували, то це Олег Блюс. Які завжди готові по тривозі «висунутись» на позиції «гасити» наступ, знаючи, що навряд повернетесь, – це він. Розібратись із будь-якої складності завданням – теж до Олега. І все це в абсолютному спокої. Здається, немає жодної людини, яка б за все життя бачила його злим чи хоча б непривітним».
У Олега Блюса залишилися люблячі дружина, двоє дітей, батьки та брати.
![](/uploads/media/ac/9d/ac9dce8a707fba545e60eef5c1ac273d_w960.jpg)
У Львові перед судом постане чиновник за привласнення квартири, яка належить місту
Завдав місту збитків на суму 700 тисяч гривень
![](/uploads/media/e8/10/e810f09b7870a1660943851b0abc9dab_w640.jpg)
У суботу, 24 лютого, Україна буде однією з найтепліших країн Європи: прогноз погоди
Однак є нюанс
![](/uploads/media/bd/1d/bd1d25bda08541051a8cd32fc207167e_w1600.jpg)
Клірик УПЦ МП заховав у катафалку 10-річного хлопчика, щоб незаконно вивезти ухилянта (ВІДЕО)
Прямували до Молдови