Був у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння: затримано водія трамвая, який збив жінку з дворічним онуком (ФОТО)
Жінка перебуває в реанімації, хлопчик тілесних ушкоджень не отримав
Вчора ввечері, 23 жовтня, близько 18.05, на вулиці Княгині Ольги у Львові трамвай №3 здійснив зіткнення з жінкою, що переходила пішохідний перехід. Відомо, що водій перебував у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння. Як повідомили у пресслужбі поліції Львівщини, йому тепер загрожує покарання – позбавлення волі на строк до трьох років.
За даними поліцейських, водій трамвая, 50-річний львів’янин, здійснив наїзд на двох місцевих мешканців, дворічного хлопчика та його 44-річну бабцю, які переходили трамвайну колію пішохідним переходом.
Внаслідок ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована в реанімацію.
Встановлено, що водій керував трамваєм у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння. Він затриманий у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України, невдовзі суд обере йому запобіжний захід.
За фактом слідчі Львівського районного управління поліції №2 відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від трьох до п’яти років.
Фото: ГУНП у Львівській області
Правоохоронці встановлюють обставини події.
varta1.com.ua: Новини
Біля Львова сталася автопригода
Відбулась дорожньо-транспортна пригода за участі буса та позашляховика
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі
Заміна водіїв на маршруті проходить без нагляду та перевірки самими водіями, помінялися самі між собою то хто перевірить що він п'яний.