Бюджет Львова може втратити 100 мільйонів гривень через перереєстрацію закладів

lvivrynok1baluk-73d6748a
lvivrynok1baluk-73d6748a

Львівська міська рада наголошує, що зміна адреси реєстрації підприємств, закладів, установ та організацій Львівської обласної ради, яка не має законних підстав, призводить до розбалансування місцевих бюджетів і завдає суттєвої шкоди міському бюджету, а відтак — і територіальній громаді Львова.

Про це пресслужба ЛМР повідомила в четвер, 16 січня.

«За нашими даними, сума втрат від підприємств і закладів Львівської обласної ради, які вже перереєструвались з міста Львова у 2019 році, становить понад 40 мільйонів гривень. За підрахунками спеціалістів, є загроза, що місто може втратити понад 55 мільйонів гривень, якщо Львівська обласна рада продовжить політику перереєстрації платників податку зі Львова», — зазначила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

Вона також додала: «Натомість річна сума втрат міського бюджету становитиме близько 100 мільйонів гривень. Наголошуємо, що у 2019 році більше одного мільярда гривень надійшло до обласного бюджету ПДФО від офіційно виплаченої заробітної плати всіх платників податків у Львові».

Нагадаємо, мерія скерувала листа на ім’я міністерки фінансів України Оксани Маркарової з проханням вжити усіх можливих заходів для забезпечення перерахування податків до бюджету міста Львова й надалі.