«Це питання глобальної безпеки — покарати росію»: глава держави розповів про заручення підтримкою нових країн
Зеленський найближчими тижнями планує провести переговори та звернення, які сприятимуть покаранню російських воєнних злочинців

Від початку повномасштабного вторгнення РФ українські правоохоронці роблять усе, що необхідно для фіксації злочинів окупантів і для збору доказів.
Про це сьогодні, 10 липня, заявив президент Володимир Зеленський у своєму традиційному відеозверненні.
«Російський терор давно перетнув ту межу, за якою багатьом у цивілізованому світі стало очевидно, що це питання глобальної безпеки — покарати росію, державу-терориста, за все зроблене нею проти України й міжнародного правопорядку», — зазначив глава держави.
Зеленський повідомив, що найближчими тижнями планує провести переговори та звернення, які сприятимуть покаранню російських воєнних злочинців — не лише до європейських країн, але й до держав Азії, Африки та Латинської Америки.
«Причому ця активність спрямована не лише на Європу та інші традиційні регіони для роботи української дипломатії. Зробимо все, щоб і в Латинській Америці, і в Азії, і в Африці чули правду про російський терор на нашій землі», — підсумував Володимир Зеленський.
varta1.com.ua: Новини

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Раді пропонують знизити граничний вік для мобілізації
- Київський суд дозволив заарештувати ексзаступника Садового
- У Львові водія маршрутки, на якого скаржилися, звільнили (ВІДЕО)
- У Дубаї сім'я моделі зі Львова оскаржує версію поліції про причини її травмування
- У Львові помічено чоловіка зі зброєю (ФОТО)
Найчитаніше
- У Львові оштрафували дівчину за продаж синьо-жовтих стрічок
- На війні загинув Герой зі Львівщини Мар'ян Кічура
- Отримала ускладнення після грипу: у Львівському районі померла десятикласниця
- На війні загинув Герой зі Львівщини Василь Кузь
- У понеділок запрацюють ще 40 комплексів автоматичної фіксації порушень ПДР: повний перелік
Коментарі