Частина Франківського району Львова тимчасово залишилася без тепла і гарячої води
Адміністрації підприємства просить вибачення за незручності, спричинені аварійною ситуацією на тепловій мережі
У департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, бригади ЛМКП «Львівтеплоенерго» ліквідовують порив на тепловій мережі на вул. Науковій, пише Львівська міська рада.
На час ремонтних робіт 119 будинків у Франківському районі – вул. Наукова, вул. Пулюя та прилеглі вулиці, будуть без тепла і гарячої води.
«Ліквідовуємо порив на магістральній тепловій мережі діаметром 600 мм. Плануємо завершити роботи і відновити подачу тепла і гарячої води сьогодні, 5 грудня, до 19:00 год», - повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго».
Адміністрації підприємства просить вибачення за незручності, спричинені аварійною ситуацією на тепловій мережі.
Нагадаємо, сьогодні вранці, близько 8:30 години у чаті оперативної інформації "Варта-1" повідомили, що на перетині вулиць Наукова - Тролейбусна, з-під бруківки вибивався пар. Також один з користувачів добава фото.
Про аварію одразу повідомили районну адміністрацію.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
Найчитаніше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- У Львівській області сварка через коня закінчилася вбивством
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- На Волині 16-річна водійка скоїла смертельну ДТП
- Після поранення помер воїн зі Львівщини Роман Лозинський
Коментарі