Частина львів'ян залишилася без водопостачання (адреси)
Як повідомили у диспетчерській службі ЛМКП «Львівводоканал», ремонтні бригади підприємства ліквідовують витоки води.
У зв'язку з ремонтними роботами з ліквідації витоку на вул. Сахарова, 28, сьогодні, 5 березня, з 09.50 год до 17.00 год призупинено водопостачання на вул. Сахарова, 12-52, вул. Кастелівка, вул. Романицького.
Також у зв'язку з ремонтними роботами з ліквідації витоку на вул. Пластова, 6, з 10.40 год до 15.30 год припинено водопостачання на вул. Ковальська, вул. Ребета, вул. Гамалії, вул. Таращанська, вул. Потелицька, вул. Молочна, вул. Новознесенська, вул. Пластова, вул. Хмельницького (Рогатка), вул. Зустрічна, вул. Кошова, вул. Щоголева, вул. Горіхова, вул. Бодянського, вул. Миргородська, вул. Теребовлянська, вул. Навої, вул. Корейська, вул. Васильченка, вул. Шатківського та прилеглі до них вулиці.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У четвер Львівщина попрощається з воїном Павлом Мощичем
У 2025 році отримав поранення під час бойових дій на Покровському напрямку, мав кілька складних операцій та перебував на реабілітації вдома
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі