Частина Львова сьогодні без води, а декілька вулиць — без світла (перелік)
Сьогодні, 16 вересня, з 9.00 год., призупинено подачу гарячої води до будинків на вул. Стрийська, 63−107, у зв’язку з ремонтними роботами. Про це інформують у диспетчерській службі ЛМКП «Львівтеплоенерго».
Відновити постачання гарячої води планують 21 вересня.
Цьогож дня, у місті заплановані відключення електроенергії для проведення ремонтних робіт. Про це повідомляють на «Гарячій лінії міста».
- Відтак, з 9.00 до 17.00 год. без електроенергії будуть: Виговського, 43а, 45, 45а; Кульчицької, 15; Суботівська, 2–16 (парні); Нечая; Сірка, 10–15; Косинського; Бескидська, 27–38; Краснянська.
- З 9.00 до 17.00 год. без електроенергії у місті Винники буде вулиця Б. Хмельницького.
Окрім цього, сьогоднішній витік зневоднив львів’ян на 19 вулицях. Про це також повідомили на порталі «Гарячої лінії міста», де також розповіли, що через витік позбавлені до 14:00 год. водопостачання вулиці Бодянського, Васильченка, Галечко, Донецька, Ковальська, Ковельська, Корейська, Метлинського, Металістів, Метлинського, Миргородська, Навої, Новознесенська, Петрусенко, Пластова, Польова, Теребовлянська та Шатківського й будинки №№ 116–164 та №№ 159–201 на вулиці Хмельницького.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
4
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
1
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі