Частину вулиці Пилипа Орлика буде перекрито для руху транспорту до кінця року (фото)
У вівторок, 25 травня 2021 р., на вул. Пилипа Орлика, у Львові, починають ремонтувати нову ділянку вулиці. Про це повідомляє голова транспортної комісії ЛМР, депутат фракції «ВАРТА» Ігор Зінкевич.
Реконструкцією займається підрядна організація ТзОВ «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор». Ця частина буде перекрита для проїзду до кінця року.
«Також на комісії транспорту ми вносили пропозиції щодо Пилипа Орлика, тому будемо робити виїзне засідання і вносити зміни в проект. Ми ініціювали скорегувати проект для 17 автобуса, який при такій конструкція не має кута повороту», — додав голова транспортної комісії ЛМР.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Львові лось врізався у паркан дитсадка
Коментарі