Чехія щорічно надаватиме на відновлення України 40 млн євро
Протягом п’яти років країна щорічно виділятиме 40 млн євро. Кошти будуть спрямовані на відбудову критичної інфраструктури, модернізацію лікарень та гуманітарні проєкти.
Уряд Чехії затвердив довгострокову програму допомоги Україні, згідно з якою країна щорічно виділятиме на відновлення 1 мільярд крон (близько 40 мільйонів євро). Допомога буде надаватися протягом п'яти років — з 2026 по 2030 роки. Про це повідомило Міністерство закордонних справ Чехії.
Загальна сума допомоги за цей період складе приблизно 200 мільйонів євро.
Програма, яка діє з 2023 року, має на меті підтримати Україну в післявоєнному відновленні. Половина щорічного траншу (500 мільйонів крон) буде спрямована через Національний банк розвитку на співфінансування європейських проєктів. Це дозволить чеським компаніям брати участь у відновленні критичної інфраструктури та модернізації лікарень в Україні.
Ще 500 мільйонів крон щорічно підуть на гуманітарні та відновлювальні проєкти. Пріоритетними напрямками є медична допомога, доступ до освіти, забезпечення енергією та теплом, розмінування територій та кіберзахист.
varta1.com.ua: Новини
Зеленський заявив, що Кремль планує використати зиму як зброю проти українців
Кількість атак з боку Росії зростає, і саме тому Україна гостро потребує посилення протиповітряної оборони
На Волині виявили повішеним морського піхотинця ЗСУ
Подія сталася 2 вересня у селі Нова Лішня Володимирського району
На західному кордоні знайшли застреленим українського військовослужбовця-прикордонника (ФОТО)
Прикордонник начебто вчинив самогубство — вистрелив собі у скроню і помер на місці
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі