Чемпіонат України на грані зриву, бо футболісти відмовляються їхати на Закарпаття через дії ТЦК - заява

На Закарпатті просто з вокзалу забрали до ТЦК професійного футболіста

Сираш грає у ФК «Хуст» на позиції захисника / джерело фото: Главком

 

7 травня на вокзалі у Закарпатській області працівники місцевого ТЦК зупинили та доставили до військкомату футболіста Миколу Сираша з ФК «Хуст», повідомив журналіст Костянтин Андріюк, передає «Еспресо».

«На вокзалі міста Хуст було зупинено та доправлено в ТЦК, працівниками місцевого ТЦК футболіста ФК Хуст (клуб 1-ї ліги ПФЛ України) Миколу Сираша», – написав він.

За словами журналіста, у футболіста є чинний контракт з клубом. У ФК «Хуст» Сираш грає на позиції захисника.

Реакція ФК «Хуст»

У Клубі Першої ліги України «Хуст» підтвердили, що 25-річного гравця команди Миколу Сираша доставили працівники ТЦК до військкомату.

«Миколу Сираша – одного з основних гравців ФК »Хуст« 7 травня прямо з міського вокзалу забрали працівники ТЦК та доставили до військкомату. На момент затримання футболісту виповнилося 25 років, хоча закон ще не вступив у дію, в славнозвісному Хустському ТЦК свої правила незаконного утримання людей. Звʼязок з футболістом на даний момент відсутній. Подальша доля – невідома», – йдеться у повідомленні.

«Чемпіонат України на грані зриву»

У ФК зазначили, що сьогодні «приходиться боротися не лише на полі з суперниками, а й з місцевим ТЦК».

Читайте також: штрафи для громадян, які не оновлять свої дані у ТЦК, збільшать до 25,5 тисяч гривень.

«Чемпіонат України на грані зриву! Команди відмовляються їхати в м. Хуст через дії Хустського ТЦК. Декілька клубів в Україні визнали критично важливими обʼєктами, а їхні гравці відповідно – отримали бронювання від мобілізації. Чи можливе проведення всеукраїнських змагань, в яких буде приймати участь 3 клуби? Що робити іншим клубам? Про яку конкуренцію та розвиток футболу може йти мова? Чи можуть працювати українські професійні клуби в таких умовах? Просимо реагування та підтримки у Голови УАФ Андрія Шевченка, Голови ПФЛ Олександра Каденка, Голови обласної війської адміністрації Віктора Микити, Голови ЗАФ Івана Дурана та всіх небайдужих щодо даної ситуації. Зовнішній ворог прагне знищити нас, нашу мову, культуру, спорт. Допоможіть врятувати український футбол», – йдеться у заяві ФК «Хуст».

У Збройних силах України відреагували на скандал з затриманням працівниками ТЦК футболіста закарпатського ФК «Хуст», наголосивши, що захист країни є найголовнішим пріоритетом. Про це повідомляє ОК «Захід» у Telegram.

В ОК «Захід» нагадали, що процес бронювання і отримання відстрочки від мобілізації строго регламентований. Тому, якщо у спортсмена немає законних підстав і належним чином оформленого бронювання, він може підлягати мобілізації.

При цьому у ЗСУ заявили, що «вболівають за український футбол, але захист України ставлять на перше місце».

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий