Чемпіонат України з гірських автоперегонів «ІІІ Гран-Прі Трускавець 2019» (відео)
5–7 квітня, на території Дрогобицького району, відбудуться перший і другий етапи чемпіонату України з гірських автоперегонів «ІІІ Гран-Прі Трускавець 2019». З цієї нагоди сьогодні, 3 квітня, у Львові, у холі Львівської обласної державної адміністрації відбувся брифінг.
Учасниками зустрічі були:
— заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Андрій Тур;
— Сергій Єженков — голова Галицького Автомобільного Клубу, суддя національної категорії.
IA «ZIK», з посиланням на відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату РДА, інформує, що 5 квітня Трускавець зустріне учасників з усієї України, а також з Латвії та Британії. Відкриття — о 20:00 год. на майдані Незалежності.
Траса змагань прокладена центральними вулицями Трускавця та на гірських пагорбах. Заїзди відбуватимуться впродовж двох днів і подарують незабутні враження.
З міркувань безпеки траса сезону 2019 має певні відмінності, адже у перший день змагань, учасники виконуватимуть у Трускавці декілька складних елементів. Серед них найбільш видовищний — «бочка з розворотом на 360 градусів». Також в центрі міста буде облаштована та працюватиме найбільша глядацька зона для понад тисячі глядачів. Одночасно, міські заїзди транслюватимуть у режимі он-лайн на великому екрані.
Другий день змагань відбуватиметься на перевалі Борислав–Східниця.
Особливу увагу організатори надають заходам безпеки. У дні змагань буде перекриття руху транспорту та пішоходів на наближених до місця змагань ділянках, а також посилять охорону громадського порядку.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Kalush Orchestra - нове грандіозне шоу у Львові!
На цьому коцнерту на вас чекає потужна програма: нові пісні і, звичайно, улюблені хіти
У Львові стартує масштабний благодійний забіг з перешкодами KORDON RACE та KORDON TRAIL
Зареєструватись на змагання можна до 1 грудня включно
У Львові відзначать 107-му річницю створення Західноукраїнської народної республіки
У суботу заходи вшанування проведуть на Личаківському та Янівському кладовищах
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі