Череватий розповів, наскільки ЗСУ вже просунулися в районі Бахмута

Під час контратак

ФОТО: ілюстративне

Українські воїни продовжують звільняти рідну землю у районі Бахмута. Унаслідок вдалих контратакувальних дій захисники просунулися на відстань від 350 до 450 м.

Також «денацифіковано» десятки загарбників та «демілітаризовано» ворожі озброєння та два склади з боєприпасами. Про це повідомив речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий в ефірі телемарафону.

Сили оборони України, за його словами, знову провели вдалі контрнаступальні дії.

«Під час наших контратакувальних дій на деяких позиціях наші підрозділи змогли просунутися на відстань від 350 до 450 м», - сказав Череватий в ефірі національного телемарафону.

Також вони завдали окупантам втрат у живій силі, техніці та боєприпасах. Захисникам, за словами Череватого,  вдалося знищити 54 окупантів, 84 дістали поранень. Крім того, знищено РСЗВ «Град», три гармати, 3 БПЛА, самохідний міномет 2С4 «Тюльпан», а також два польові склади з боєприпасами.

Наразі, додав Череватий, спостерігається зниження активності ворога на Бахмутському напрямку.

«На Бахмутському напрямку ми справді спостерігаємо меншу динаміку активності ворога. За цю добу сталося 2 бойові зіткнення, за минулу теж - від 1 до 3. Це набагато менше порівняно з тим, як ворог поводився протягом усіх попередніх місяців. Однак залишається активна інтенсивність у сенсі вогневого ураження наших позицій. 465 разів ворог бив різними системами і калібрами по наших позиціях. Було 2 авіанальоти », - повідомив Череватий.

Він припустив, що зниження інтенсивності бойових дій з боку супротивника пов'язане зі значними втратами, які загарбники щоденно несли упродовж кількох місяців.

«Щодня ворог тільки вбитими мав втрати понад 100 окупантів і приблизно таку саму кількість, трохи більше, - пораненими. Ми прогнозували 2 місяці тому, що за збереження такої динаміки втрат і без знаходження джерела поповнення особового складу ворог буде розбитий. Що по суті і сталося», – пояснили у ЗСУ.

Читайте також: росія буде мстивою після програшу у війні - командувач Королівських ВПС Великобританії.

Крім того, він підтвердив, що окупанти проводять «певні ротаційні дії», з чим також пов'язано зменшення активності бойових дій.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також