Через аварію на ТЕЦ, Новий Розділ на Львівщині залишився без тепла та гарячої води
Сьогодні, 12 січня, на Новороздільській ТЕЦ відбувся масивний гідроудар, який спричинив прорив основного водопроводу, яким транспортувалась гаряча вода до міста. Про це пише видання «RTV».
За словами директора Новороздільської ТЕЦ Миколи Литовченка «це штатна ситуація, яка спричинена тим, що Львівобленерго завищило напругу і це спричинило зупинку одного насосу».
Як поінформував редакцію міський голова Андрій Мелешко, внаслідок цієї аварії відбувся порив основного водогону, яким постачалась гаряча вода у місто. Наразі, працівники Новороздільської ТЕЦ усувають наслідки аварії. Директор Новороздільської теплоцентралі М. Литовченко запевнив, що «нічого страшного не відбулось. Зараз вживають заходів для запуску резервного насосу. За 2–3 години проблему мають ліквідувати», — кінець цитати.
Водночас, міський голова А. Мелешко не виключає, що звертатиметься до області у зв’язку з надзвичайною ситуацією, для оперативного вирішення проблеми.
У КП «Розділжитлосервіс» коментують, що до підприємства надійшло дуже багато заяв від новороздільчан про прориви у різних частинах містах. У соцмережах люди скаржаться, що в деяких квартирах прорвало батареї, внаслідок чого затопило гарячою водою квартири мешканців міста.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі