Через блокування "Тиси" на Закарпаття вилітає керівник Держмитниці (фото, відео)

Новини УКРАЇНА

На Закарпаття терміново відряджено в. о. голови Держмитслужби Ігоря Муратова та голову Держприкордонслужби Сергія Дейнеку. Про це повідомляє Мінфін.

У Мінфіні стверджують, що кілометрові черги утворилися через водіїв, які відмовилися письмово декларувати переміщувані товари та подавати документи до митного контролю, відсутність у них необхідних документів для переміщення посилок, перевищення обмежень щодо вартості товарів понад норми тощо.

«Це чергова спроба перетнути кордон незаконним шляхом і завезти контрабандні товари. Однак, ці схеми більше не спрацюють. Як раніше вже не буде. І до цього мають звикати всі. Ключове завдання реформи митниці, яка зараз в пріоритеті Уряду, це боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил. І це не якісь точкові рішення, а системний підхід. Ми уже посилили контроль за роботою митниць, слідкуємо і даємо оцінку діям митників і методам їх роботи. У нас є розроблений чіткий план заходів з протидії контрабанді та незаконному ввезенню товарів. І він поступово втілюється в життя. Ми маємо важелі, що дозволять тримати у великому тонусі і митників, і контрабандистів», — прокоментував заступник Міністра фінансів Юрій Драганчук.

Як повідомляє, закарпатський журналіст Віталій Глагола, люди скинули з дороги автомобіль прикордонників у кювет.



[gallery link=«file» ids=«197019,197020,197021»]

Нагадаємо, сьогодні, 31 травня, близько 9:30 год., КПП “Тиса” перекрили водії мікроавтобусів.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також