Через ДТП з потерпілими на Львівщині, ускладнено рух транспорту (ФОТО)
Забезпечено реверсний рух
Сьогодні, 10 червня, близько 12:15 години трапилася дорожньо-транспортна пригода з участю двох автомобілів. Внасділок аварії, є потерпілі. Про це повідомила пресслужба патрульнох поліції Львівської області.
«На 683 км автодороги Київ — Чоп в населеному пункті Тухолька, сталася ДТП з потерпілими. Рух ускладнений, патрульні забезпечують реверсне регулювання», - йдеться у повідомленні.
Водіїв закликають враховувати цю інформацію при планування маршруту.
Фото: Патрульна поліція Львівської області
Читайте також: під Львовом перекинувся автомобіль, перекривши смугу
Бережіть себе!
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Коментарі