Через інтенсивний снігопад, на дорогах Закарпаття ускладнення руху транспорту (ФОТО, ВІДЕО)
Снігопади не припиняються
У зв‘язку з опадами снігу на дорогах Закарпаття фіксується ускладнення руху.
Заходи з прибирання снігу на дорогах наразі недостатні. Особливо обережним потрібно бути водіям великогабаритного транспорту, повідомляє журналіст Віталій Глагола.
«Патрульна поліція разом з небайдужими громадянами допомогли витягнути вантажівку, яка застрягла в снігу. Дорожні служби працюють у максимальному режимі», інформує Віталій Глагола.
Як повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Закарпатській області, ускладнено рух на автодорозі М-06 на ділянці між містами Мукачево та Свалява.
Через інтенсивні опади у вигляді снігу та мокрого снігу уповільнений рух вантажівок поблизу міста Свалява. На місці працює техніка, тож просимо водіїв бути особливо уважними на дорогах.
Читайте також: у чотирьох областях України внаслідок негоди загинули 10 людей.
Станом на 10.30 28 грудня на автошляхах області працює 32 одиниці техніки. Снігопади не припиняються. За прогнозами синоптиків така погода збережеться до другої половини дня.
varta1.com.ua: Новини
Біля Львова сталася автопригода
Відбулась дорожньо-транспортна пригода за участі буса та позашляховика
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі