Через кордон України з холодною зброєю: ножі та пістолети в автівках туристів (фото)
Під час перевірки транспортного засобу прикордонний наряд, спільно з працівниками митниці, зауважили у багажному відділенні два предмети у чохлах, схожі на холодну зброю. При більш детальному огляді з’ясовано, що ножі були з серійними маркуваннями.
Виявлені предмети передано співробітникам Нацполіції для проведення подальшої експертизи. До компетентних правоохоронних органів направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 263 ККУ «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».
А в пункті пропуску «Вилок» охоронці кордону, спільно з працівниками митниці, під час поглибленого огляду автомобіля громадянина Угорщини, що прямував в Україну, теж виявили ніж завдовжки 30 см.
Крім того, у пункті пропуску «Краківець», в автомобілі громадянина України, який прямував до Польщі, прикордонники виявили пневматичний пістолет.
Заборонені, для переміщення через кордон, предмети прикордонники вилучили встановленим порядком.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
2
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
2
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі