Через незгоду з проектом Меморіалу Героїв у Львові, мати полеглого воїна хоче перепоховати тіло сина з Марсового поля
Іванка Димид зазначає, що вона «прийняла рішення перенести тіло Артемка на місце поховання Пластунів-Героїв на Личакові»
Через незгоду з проектом Меморіалу Героїв на Марсовому полі у Львові мати полеглого воїна Артема Димида Іванка Димид хоче перепоховати тіло сина.
Про це Іванка Демид написала на своїй сторінці у ФБ.
«Вчора була на Марсовому. Повісили там «проект- переможець» конкурсу, якого ви і я не бачила. Там є той сраний ВИБУХ ржавого металу, який вам зрозуміти не дано, бо він вказує одним боком на Донецьк, а іншими боками на Луганськ і Херсон! Мій Син, Артемій, загинув від мінометного ВИБУХУ а його друга , Історика, розірвало на кавалки, і тато збирав сина по кусочках в чорний мішок. Кожного разу, коли моя родина йтиме на Марсове, перед нашими очима стоятиме не маестат Спокою, Пошани і Слави , а ця купа заліза, яка символізує чиюсь тупість», написала мати загиблого захисника Іванка Димид.
Читайте також: у боях за Україну загинув син львівської іконописиці та священника.
Іванка Димид зазначає, що вона «прийняла рішення перенести тіло Артемка на місце поховання Пластунів-Героїв на Личакові. Так, це буде скандал. Так, я його не хочу. Але… Я вчора була на Марсовому».
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- В Україні хочуть штрафувати за відмову від шлюбу після заручин
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
- Трамп вважає, що завершив ядерну війну між Україною і Росією
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
Коментарі