Через нові тарифи мешканці Львова просять облаштувати пункти з продажу квитків на всіх зупинках електротранспорту
Петицію з вимогою встановити на всіх зупинках кіоски або автомати для продажу квитків зареєстрували через нові тарифи на проїзд в електротранспорті, згідно з якими квиток у водія коштує дорожче.
Така петиція з’явилася, 16 січня, на порталі «Єдина система місцевих петицій».
За словами її автора, Андрія Моравського, через підняття вартості проїзду в електротранспорті, згідно з яким квиток у водія коштуватиме 7 грн, а у кісоках — 6 грн, необхідно забезпечити на всіх зупинках трамваїв і тролейбусів продаж квитків через кіоски або автомати.
«А також через те, що електронний спосіб оплати через «Приват24» та через SMS є ненадійним: не завжди доходить вчасно SMS, розряджається телефон, не завжди можливо зісканувати QR-код на прозорій поверхні, куплена SMS-ка/«Приват24»-квиток не є документом для повернення відрядних, не завжди є можливість доступу до мобільного інтернету, оскільки і вайфай в трамваях не працює ідеально... і т. д.», — йдеться в тексті петиції.
Для того, щоб її розглянути, необхідно 500 голосів. На момент публікації новини зараз таких 4.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі