Через ракетний удар по Києву важко постраждала громадянка росії
Вона втратила чоловіка, дочка - поранена
Сьогодні, 26 червня, рятувальники дістали 7-річну з-під завалів та за допомогою медичних нош транспортували та передали медичним працівникам до Охматдиту. Про це пише «Сьогодні».
Її 38-річну маму рятувальники дістали з-під руїн будинку.
Постраждалу дівчинку звати Євгенія. Її мама Катерина — громадянка РФ, але вже 10 років живе в Україні, де вийшла заміж та народила дитину. Паспорт Катерини знайшли на вулиці, посічений уламками.
Паспорт публічно показав радник міністра МВС Антон Геращенко.
Батько сім’ї — 37-річний Олексій загинув.
Як повідомим мер Києва Віталій Кличко, з будинку в Шевченківському районі, куди влучила ракета, евакуювали 25 мешканців. Госпіталізували, загалом, чотирьох постраждалих.
Нагадаємо, у Києві російська ракета уразила житловий будинок.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі