Через Резерв+ можна буде сплатити штраф за порушення військового обліку, — Міноборони

Існує технічна можливість реалізації сплати штрафів у Резерв+

В Міноборони вказали на можливість реалізації сплати штрафів у Резерв+. Розробили аконопроєкт, що, якщо людина добровільно емітує квитанцію, то отримує 50% знижки на штраф.

Військовозобов'язані, які порушили військовий облік, можуть бути оштрафовані на суму від 17 000 до 25 000 гривень. Однак зараз такий штраф неможливо сплатити в електронному форматі.

Про це під час Ukrainian Outsourcing Summit сказала Катерина Черногоренкозаступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

"Ми хочемо зробити в Резерв+ функціонал сплати штрафів за порушення правил військового обліку. Багато людей не хочуть йти в ТЦК для цього, брати квитанцію. Технічна можливість для реалізації сплати штрафів у Резерв+ є, навіть є законопроєкт, що, якщо людина добровільно емітує квитанцію, то отримує 50% знижки на штраф в аналогії з порушенням правил державного руху", – зазначила Черногоренко.

Читайте також: На Рівненщині розшукали водія вантажівки, який збив жінку та зник з місця ДТП

За її словами, військовозобов'язані, які порушили військовий облік, можуть бути оштрафовані на суму від 17 000 до 25 000 гривень. Однак зараз такий штраф неможливо сплатити в електронному форматі.

Катерина Черногоренко зазначила, що є технічне розуміння цього питання, і якщо депутати ухвалять законопроєкт до кінця року, то на початку наступного року в Резерв+ з'явиться така функція.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Для боротьби з ухилянтами існує ідея блокування їх банківських карток
  2. У мережах з’явилося відео, як чоловік у військовій формі штовхає велосипедиста, якого після падіння «мобілізують»
  3. Професора Йосипа Лося, якого звинуватили в домаганнях до студенток Львівського національного університету, відсторонили від роботи
  4. Україні доведеться посилити мобілізацію, щоб протистояти поганим угодам Трампа
  5. На Львівщині чоловік скоїв самогубство

Найчитаніше

  1. Одна європейська країна заявила, що після перемир'я або закінчення війни не дасть жодному українцю тимчасового захисту
  2. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався зниклим безвісти з 2024 року
  3. З’явилися шокуючі подробиці про загибель малюка, якого знайшли мертвим у морозильній камері одеситки
  4. Затримали групу житомирян, які спеціально приїжджали до Львова обкрадати крамниці брендового одягу (ФОТО)
  5. Увага! У Львові безвісти зникла жінка