Через витік води у Львові тимчасово не курсує тролейбус №25
Сьогодні, 14 січня, на вул. Шота Руставелі, 14–16, стався витік води. Як наслідок, рух тролейбуса № 25 тимчасово призупинено.
Як поінформували в диспетчерській службі ЛМКП «Львівводоканал», на вул. Шота Руставелі, 14–16 тривають ремонтні роботи з ліквідації витоку води.
«На час ремонтних робіт з ліквідації витоку води на вул. Шота Руставелі призупинено курсування тролейбуса № 25. Тролейбуси з цього маршруту ми поставили на інші маршрути. Як тільки роботи будуть завершені, тролейбус № 25 відновить роботу», — повідомив Володимир Забавський, начальник служби диспетчеризації та організації дорожнього руху ЛКП «Львівелектротранс».
Нагадаємо, у Львові відкрили для руху Замарстинівську, тепер на вулиці курсує трамвай № 9, який з’єднує Торфяну та Головний залізничний вокзал.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі