Чи буде Україна відзначати День Незалежності в умовах війни: відповідь Зеленського
Президент не готовий говорити про формат 24 серпня у публічному просторі
Президент України Володимир Зеленський заявив, що попри війну, Україна буде відзначати усі важливі історичні дати, у тому числі День Незалежності.
Про це глава держави повідомив на спільному брифінгу з президентом Гватемали Алехандро Джамматеї Фая.
Президент заявив, що в Україні було ухвалене важливе стратегічне рішення, що жодні дати, пов’язані з відомими людьми і частинами української історії, «навіть невеличкі, ми нікому не віддамо». Зокрема, це стосується Дня української державності.
«Незважаючи ні на що, на те, що є війна, ми точно будемо відзначати усі важливі дати для нашої держави. Так, через безпекові умови не дуже гучно. Не можемо собі дозволити. Бо гроші усі йдуть сьогодні на фронт. Але ці дати будуть обов’язково у нашому календарі, у нашій пам’яті, для наших дітей. І це обов’язково ми повинні робити», — пояснив глава держави.
Президент закликав «закінчувати російський наратив — хто від кого почав своє існування». «День державності, День хрещення Київської Русі — це наша велика історія нашого великого народу», — наголосив Зеленський.
Він певен — не можна просто так зламати Українську державу, бо історія незламності вітчизняної державності нараховує не один рік, а є тисячолітньою.
«Тому боремось, і тому точно переможемо», — запевнив Зеленський.
Поки що президент не готовий говорити про формат 24 серпня у публічному просторі.
«Точно не хочеться попереджати наших агресивних сусідів щодо того, що буде відбуватися. Ще раз підкреслюю — відбуватися буде», — підсумував Зеленський.
Нагадаємо, у Львові розпочалося голосування за 25 назв вулиць.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Зеленський повідомив, що готовий просто зараз почати прямі перемовини з Путіним
- В Україні запустили нову дорогу до кордону з Польщею стратегічного значення
Найчитаніше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
- На Львівщині у ДТП автомобіль опинився у кюветі
- Оцифрування трудових книжок просять відтермінувати до завершення воєнного стану
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ігор Жук
Коментарі