Чи будуть штрафувати військовозобов'язаних жінок, які не оновили дані: відповіли у ТЦК

Жінки певних спеціальностей повинні стати на військовий облік та отримати військово-обліковий документ

ФОТО: ілюстративне

Військовозобов'язаних жінок також штрафуватимуть, якщо вони не оновлять свої дані протягом двох місяців після набрання чинності закону про мобілізацію з 18 травня. Сума штрафу від 17 до 25,5 тис. грн. Про це розповів керівник Кременчуцького районного ТЦК та СП Мирослав Волков в інтерв'ю «Кременчуцький ТелеграфЪ».

 «Їх так само можуть штрафувати за порушення правил військового обліку, якщо вони своєчасно не оновлять свої облікові дані. Жінки певних спеціальностей, а це переважно медики, віком від 18 до 60 років повинні стати на військовий облік та отримати військово-обліковий документ», - наголосив Волков.

Представник ТЦК запевнив, що наразі в Україні мобілізують жінок лише тоді, коли вони висловили бажання. 

«У період обов’язкового уточнення облікових даних, який триває до 16 липня, на медичний огляд взагалі не направляються ті військовозобов’язані, які мають право на відстрочку від призову, віком старше 55 років, заброньовані та жінки, які мають дійсний військово-обліковий документ», - сказав Волков.

Читайте також: в Україні роботодавці будуть зобов'язані та матимуть законну можливість вручати повістки - МОУ

Військовозобов’язаним жінкам, які не мають дійсного військово-облікового документа, або вперше його отримують, слід пройти військово-лікарську комісію.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк