Чи каратимуть військовозобов'язаних, які виїхали за кордон після 24 лютого
Покарання не мають застосовуватися
Під час загальної мобілізації чоловікам від 18 до 60 років заборонено покидати територію України, однак частина чолвоіків таки виїхала за кордон. Про це повідомляє РБК.
Покарання щодо чоловіків, які виїхали за кордон, не мають застосовуватися, якщо вони не порушували закону. Застосування зворотної дії закону про кримінальну відповідальність у часі можливо лише в сторону пом’якшення для обвинуваченого, що регламентується ст. 5 КК України.
Адміністративна або кримінальна відповідальність для тих, хто планує повернутися з-за кордону, може настати у випадку наявності складу правопорушення під час перетину кордону. Наприклад, підроблені документи або якщо були порушені правила перетину кордону, які передбачені законом.
У разі повернення на територію України, якщо чоловік не порушував ніяких правил та законів, нести будь-яку адміністративну чи кримінальну відповідальність він не буде.
Нагадаємо, у ЗСУ повідомили, хто з жінок підлягає призову й озвучили список посад.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Львові стався теракт, є загиблі та постраждалі (ФОТО, ВІДЕО)
- Заступниця керівника ОП закликає обмежити Telegram
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- Володимир Зеленський зізнався, що перші два роки війни провів у бункері
Найчитаніше
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- На трасі М-30 зупинили вантажівку з фальшивими номерами
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
Коментарі